• ZAPISY NA OBIADY

• Zapisy na obiady

Szanowni Państwo,

Stołówka w roku szkolnym 2020/2021 będzie działała bez zmian. Obiady rozpoczną się dla dzieci przedszkolnych od 2 września natomiast dla dzieci szkolnych od poniedziałku 7 września, zapisy prowadzimy tak jak w ubiegłym roku. Umowy można pobrać ze strony internetowej szkoły spwarta.edupage.org (zakładka - PLIKI DO POBRANIA - sekretariat), lub ze stolika przy wejściu do szkoły. Koszt obiadu jednodaniowego w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 4 zł.    Więcej informacji uzyskają Państwo pod nr telefonu 757389564.

Adaptacja dzieci

w oddziale przedszkolnym.

Z uwagi na zachowanie bezpieczeństwa w związku z Covid – 19  prosimy o przybycie dziecka z jednym opiekunem.  Podczas spotkania z wychowawcą obowiązuje zachowanie dystansu społecznego oraz posiadanie maseczki.

Informuję również, że rok szkolny 2020/2021 rozpoczyna się z dniem 1 września:

• w tym dniu nie ma uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego, odbywają się zajęcia z nauczycielem,

• oddział przedszkolny funkcjonuje w godzinach 8:00 – 13:00,

• od godziny 13.00 do godziny 14.30 dzieci rodziców pracujących mogą przebywać w świetlicy dla dzieci przedszkolnych,

• od godziny 14.30 do godziny 16.00 łączymy grupę przedszkolną z grupą wczesnoszkolną.

• HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

• HARMONOGRAM ROZPOCZECIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

1 września 2020r. ( wtorek)

1. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się o godzinie 9.00, ale bez apelu ogólnego.

2. Uczniowie po wejściu do budynku szkolnego dezynfekują ręce. Pojemniki z płynem umieszczone są przy drzwiach wejściowych. Uczniowie w budynku szkolnym nie musza mieć maseczek.

3. Uczniowie bezpośrednio przechodzą do następujących sal lekcyjnych:

• Klasa I sala nr 2

• Klasa II sala nr 22

• Klasa III sala nr 3

• Klasa IV sala nr 23

• Klasa VI sala nr 29

• Klasa VII sala nr 27

• Klasa VIII sala nr 28

na spotkanie z wychowawcami klas. Uczniowie otrzymają podręczniki, plan lekcji, klucze do szatni. Zostaną również poinformowani o zasadach bezpieczeństwa w szkole. Spotkanie będzie trwało ok. 30 minut. Po spotkaniu z wychowawcą klasy uczniowie idą do domu.

4. Rodzice uczniów od klasy II do klasy VIII oczekują na swoje dzieci w wyznaczonym miejscu na parterze szkoły. Nie wchodzą z uczniami do klas.

5. Rozkład odjazdu autobusu do i z Wartowic:

Dnia 1 września - Wartowice nż 8.35

Wartowice 8.37

Wartowice przystanek 8.38

Od dnia 2 września – Wartowice nż 7.35

Wartowice 7.37

Wartowice przystanek 7.38

Odwóz z placu przy GCK dnia 1 września zaraz po spotkaniu z wychowawcami klas ok. 9.30. Odwóz w następnych dniach zostanie podany 1 września.

W autobusie uczniowie maja mieć obowiązkowo maseczki lub przyłbice.

Bożena Bondrow Dyrektor Szkoły